Je fajn mýt kamaráda!

1. srpna 2015 v 10:12 | Bellička |  Deňýček
Zduř čus hus! Jsem spátky y gdyš jsem uš chtěla psát dřýf ale byla tu lowrýna pak pokémon co mu hořý prdel a pak ještě kelyjeta aka kemylka a tak jsem přyrozeně nemněla čas protože jsem s ňymy trávyla svúj volný čas a jezďyla po mněstě, lýtala povenku grylovala znáte to!

V dnešňým článku jsem ale chěla mluvyt o mém odvjekém přáňý. Vždycky jsem chtěla mýt kamarátku. Malyčkou a často o tom Luci řýkala. Vždycky jsem ležela u sebe v bouďyčce co jsem dostala ke třeťým narozeňynám a teť uš tam nelehávám protože je ňýská a malyčká a opakovala Luci já bych chtěla kamarátku takovou malyčkou koukej sem by se vešla a ukazovala jsem malyčké mýsto přesně na kamarátku.
Luci pokaždé řekla že žádná kamarátka nebude a malyčká taky ne a odúvodňovala to ťým že malyčká nebude pořát že by se ke mě nevešla a že bych ji určytě neměla ráda a vyháněla a vysičela bych ji!

Ale vyslišel mě búch a přyšel kamarát a tak si teť každé ráno mám s kým hrát a gdyš fšychňy odejdou uš nemusým plakat protože bes lyďý uš ňygdy nejsem ůplně sama! A tak nepláču protože neňý proč a taky musým přet malým kamarádem vypadat jako ta dospělá a statečná protože on opčas kňourá ťým svým zastřeným hlasem tak s ňým pak hraju na hoňku a pacyčkovanou a taky schofku!
A vlastně to je částečně y ta moje vymodlená kamarátka protože aš bude vjetšý stejně mu ufyknou koule tagže to bude taky tak trochu holka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lowri Lowri | E-mail | Web | 2. srpna 2015 v 12:40 | Reagovat

Máme doma kocoura, kterému ufikli koule a je z něj úplně holka, jmenuje se Pamelka. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama