Srpen 2015

Hovno nabelličce

4. srpna 2015 v 12:56 | Bellička |  Deňýček
Trápý mě ylumynáťy!
Výte... oňy zjysťyly že jsem velyce vlyvná a múžu je zňyčyt tak si na mě zasedly a usmyslyly si že zňyčý oňy mě! Jdou na to přes emočňý stránku kterou já mám strašně moc vyvynutou a tak mě rozhoďý ůplně fšechno. Něgdy bych chtěla být splachovacý a besemočňý jako je blonďák Lajonel. Tomu je fšechno jedno! Nabyje si dršku je mu to fuk, něgdo ho provokuje je mu to fuk! Já za fšechno hned jdu někoho zmláťyt!!!

Šla jsem do kaďyboudy že si vyřýďým své záležytosťy gdyš ftom mi na prdýlku přyšpendlyly jedno nesundatelný hovýnko a já začala jančyt! Vyskočyla jsem zkaďyboudy a vzáchvatu panyky projela pozatku lyno. Luci mi hrozně nadávala a řýkala že jsem prase a byla najednou hrozně zlá a naprděná přytom já jen nechtěla aby mi u zatku vyselo hovýnko.
Uťýkala jsem sňým teda fšude gde to šlo a ona byla ještě o to zlejšý a nadávala výc a výc a já uš nejveděla co mám dělat tak jsem si ho chtěla očysťyt o koberec a ona mě zdrbala ještě výc. Tak jsem začala být taky zlá. Co si má na mě co dovolovat!! Chtěla jsem jí sfackovat ale ona mě chytla do ručňýku a umyla mě!! To byl obrofský skandál!!!

Je to zlej svjet fšude kolem. Ylumynáťy mi přypevňý na prdýlku nějakej kekel a dostanu za to vynadáno já. :(

Je fajn mýt kamaráda!

1. srpna 2015 v 10:12 | Bellička |  Deňýček
Zduř čus hus! Jsem spátky y gdyš jsem uš chtěla psát dřýf ale byla tu lowrýna pak pokémon co mu hořý prdel a pak ještě kelyjeta aka kemylka a tak jsem přyrozeně nemněla čas protože jsem s ňymy trávyla svúj volný čas a jezďyla po mněstě, lýtala povenku grylovala znáte to!

V dnešňým článku jsem ale chěla mluvyt o mém odvjekém přáňý. Vždycky jsem chtěla mýt kamarátku. Malyčkou a často o tom Luci řýkala. Vždycky jsem ležela u sebe v bouďyčce co jsem dostala ke třeťým narozeňynám a teť uš tam nelehávám protože je ňýská a malyčká a opakovala Luci já bych chtěla kamarátku takovou malyčkou koukej sem by se vešla a ukazovala jsem malyčké mýsto přesně na kamarátku.
Luci pokaždé řekla že žádná kamarátka nebude a malyčká taky ne a odúvodňovala to ťým že malyčká nebude pořát že by se ke mě nevešla a že bych ji určytě neměla ráda a vyháněla a vysičela bych ji!

Ale vyslišel mě búch a přyšel kamarát a tak si teť každé ráno mám s kým hrát a gdyš fšychňy odejdou uš nemusým plakat protože bes lyďý uš ňygdy nejsem ůplně sama! A tak nepláču protože neňý proč a taky musým přet malým kamarádem vypadat jako ta dospělá a statečná protože on opčas kňourá ťým svým zastřeným hlasem tak s ňým pak hraju na hoňku a pacyčkovanou a taky schofku!
A vlastně to je částečně y ta moje vymodlená kamarátka protože aš bude vjetšý stejně mu ufyknou koule tagže to bude taky tak trochu holka!