Červenec 2015

Pryncezna a chuďas

23. července 2015 v 9:07 | Bellička |  Deňýček
Dobré ránko kundylýné!
Mám pro vás specyjálňý foto protože jsem othalyla jaká chuďyna je Lajonelova máma. Přydám vám jý nakonec článku protože kdyby byla tady nat prereksem akorát by mi tu ňyčyla dyzajn!

Je tu pořát a smrďý!

21. července 2015 v 13:54 | Bellička |  Deňýček
Nechápu jednu vjec. Prďým!!! Opčas mi to prostě ulýtne ale fšychňy mi pak vždycky řýkajý že jsem prase že smrďým a ať toho nechám.
Jenže póltrgayjst jak přejmenovala Lucyje Lajonela Termynátora Ryčy Arnolda Švancemberka (asy proto že to jméno bylo děsně dlouhý a nechápu proč mu ho vúbec dávala!!!) prďý taky vječně. Častějc neš já. Asy ho na to jméno přejmenovala kvúly tomu protože jak jsem vyrozumněla ot lyďý kus toho jména je něco s natpřirozenem a část cosy o prdech tagže z toho vyrozumývám že prďý natrpřirozeně moc. Je to takový to yndyjánský jméno jak se dávalo dřýf jako třeba střýbrný výtr tak tohle jeho jméno vlastně znamená něco jako natpřirozený prďyč y gdyš možná by byl přesnějšý překlat vjetry skázy!!!

Ale co jsem k tomu chtěla řýct je to že jemu za to ňygdo nenádává. Syce taky řýkajý že je to prasňyčák ale spýš se tomu hrozně smnějou a ňygdo ho za to nejmenuje králem žumpy zaťýmco mě by tam klydňe hnet vymáchaly! Ta malá bestyje je něčým musela očarovat jynak si to nedovedu vysvjetlyt. Myslým si ale že za to múžou ty jeho moudrý očy co je fšychňy tak zbožňujou.

Houm ynvažn horor múvý in rýl lajf!

16. července 2015 v 11:55 | Bellička |  Deňýček
Uš to bude skoro rok a já tu pořát nenapsala ňyc. Výte mněla jsem se fajn a byla jsem spokojená Bellička co jy mněl každý rát.
Jenže pak si Hana zbalyla svoje vjecy a mišy a šeldna a fšechno a odešla. A pak uš se na noc nevráťyla a přyšla jenom opčas a já si začala Lucyjy hrozně hlýdat aby mi neudělala to samý a gdyš pak odešla třeba na výkend tak jsem strašně plakala a nocy trávyla u starý paňý a byla celá bes sebe gdyš se Lucyje zase vráťyla jenže něgdy odjela znova tak jsem plakala zas. Teť křyčým na schoďyšťy y gdyš jde jenom na bedýnku nebo ven. A gdyš jy slyšým že je venku s někým a ne se mnou tak vřešťým taky abych jí dala najevo že je uš čas aby se vráťyla protože nechcy být sama aňy mynutu.

Teď ale pláču ještě výc protože gdyš odejde uš tu ot včerejška nejsem sama aňy gdyš je pryč stará paňý a fšychňy ale je tu Termynátor Arnolt Švancemberk a udělal mi tu ynvažn do mýho obidlý a já ho musým vypuďyt!!!!!!