Balvokoný vízor na domy

27. dubna 2014 v 13:28 | Bellička |  Deňýček
Uš dlouho jsem se vám tu neozvala a za to se vám moc omlouvám protože vým jak moc čekáte až zase něco napýšu. Neumřela jsem, nepřestala psát na ynternetu y kdyš na asku uš mi tolyk lyďý nedává otázky a aňy mě nesnědly y kdyš mám opčas pocyt že Luci mě sňýst chce.

Mám vám o čem povýdat ale já ňygdy nebyla na dlouhé články které pýše třeba Hana takže asi aňy ňyc dlouhého nenapýšu a narychlo vám povým jak se mám.Ot té doby co má Hana ještě výc dokumentárňých krabyček ňygdy nevým kam mám koukat dřýf a jsem zmatená. Opčas se jdu napýt od Barbossových u Luci a to mi potom nadávajý abych to nedělala. Ale ty ryby vždycky plavou kolem mě jakoby mě s radosťý výtaly a chtěly si se mnou popovýdat.
A vždyť se jdu jenom napýt tak co komu vaďý? Ta voda má zajýmavou přýchuť ne jako ta co mám v mysce tahle je jynačý ůplně!!!

Mím posláňým je y nadále sledovat Prynce a opčas y ten zbytek. Ale u Prynce se dá pohodlně ležet takže vede na celé čáře! Je to uklydňujýcý a když se kolem prožene Mortymer tak dokonce y ozvlášťňujýcý protože ho moc často vyďet neňý. Každé ráno čekám kdy jym Hana konečně rosvýťý a pak se od ňych jen těžko odtrhnu.


Mám pocyt, že jsem moc často sama. Včera jsem kvúly tomu pořát pronásledovala Luci aby mně nenechávala samotnou v pokojy. Kam se hnula tam jsem šla taky. Ona se toťyš učyla vedle takže jsem taky vylezla a šla za ňý a celou dobu jy sledovala a kdyš se vráťyla do pokoje následovala jsem ji aby mi náhodou něco neuňyklo.
Ale uš se poučyly a nenechávajý mě moc samotnou. Jenom každé ráno kdyš otcházý prý do školy nebo kam. Luci cestou ze školy ve mněstě objevyla nějaký dvje kočky pro který si dneska chtěla jet jenže se prý ukázala jenom jedna. Ale co mě naštvalo je to že jí dala sežrat jednu mojy lososovou kapsyčku kterou mi zrovna koupila. Nesnášým jí za to.

Nahoře v domně máme jedny dveře kterýma nesmým choďyt. Jsou prý od balvokónu a Luci mě tam jednou vzala v ruce a já ottamtut vyděla šyrý svjet. Dneska je nechala otevřené a mě nechala bjehat kolem a pak odešla a zapoměla na mě takže jsem se nepozorovaně dostala na ten balvokón a našla mě tam Hana. Byla hrozně nasraná a hned jak mě tam objevyla vynadala Luci která tam ale nebyla takže vlastně byla sprostá na človjeka který tam vúbec nebyl a pak jí asy vynadala znova ale to uš nevým já se račy vráťyla spátky. Mněla jsem ottamtut docela opsáhlý vízor na okolňý domy a na draky na zahradách!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama