Duben 2014

Balvokoný vízor na domy

27. dubna 2014 v 13:28 | Bellička |  Deňýček
Uš dlouho jsem se vám tu neozvala a za to se vám moc omlouvám protože vým jak moc čekáte až zase něco napýšu. Neumřela jsem, nepřestala psát na ynternetu y kdyš na asku uš mi tolyk lyďý nedává otázky a aňy mě nesnědly y kdyš mám opčas pocyt že Luci mě sňýst chce.

Mám vám o čem povýdat ale já ňygdy nebyla na dlouhé články které pýše třeba Hana takže asi aňy ňyc dlouhého nenapýšu a narychlo vám povým jak se mám.

Domácý pryma zům

12. dubna 2014 v 22:04 | Bellička |  Deňýček

Zjysťyla jsem že v televyzy vždycky nedávajý jen dobré pořady a seryjály které mám ráda. Dokonce tam pořát nevysýlajý aňy pořady o zvýřátkách a z přýrody a to je podle mě hodně špatné protože přýrodovjedné dokumenty jsou dúležyté!

Asy to je kvúly tomu nevým to jystě. Holky pořýďyly vlastňý dokumentárňý krabyčky kde bježý podvodňý svjet. Syce je to pořát dokola to samé ale nemúžu se ot toho odtrhnout.

Uš nechcy Dýna

9. dubna 2014 v 21:50 | Bellička |  Deňýček

Ahoj lyďy! Holki furt koukajý na Natural 95 a já vječynou teda koukám s ňyma aby se neřeklo no a dneska jsem koukala taki a vyděla jsem Dýna jak se lýbá s ňejakou negrou a pak spolu dělaly Game of Thrones no byla jsem totálňe zhrzená hrozně mňe Dýn sklamal takže já mám teťka ráda sema!!

Můj žyvot je teť takovej furt stejnej protože jak holki furt koukaj tak taki dělaj ďyvný pohiby na mýsťě prostě třeba stojý a jdou dolů a nahoru a zase dolů a zase nahoru a takle hrozně dlouho v kuse a já na ňe koukám. Luci vždycki kdyš dělá ty pohiby nazemy že ležý a najednou zase neležý a pak sy zase lehne tak já vždycki lehám pod ňý a ona mňe třeba i zalehne. Hana teťka zrovna jde nahoru a dolů takže já můžu v klydu psát článek. A taki jdeme o výkendu prí grylovat ale já budu grylovat asy jenom z okna ale i tak se těšým

a nebuďte labuťě vi pyčykmýni ony chtěj spát tak my radšy dejte otázki na asku!!!! http://ask.fm/BellatrixKonzuela

Seksy dýn

6. dubna 2014 v 21:54 | Bellička |  Deňýček
Luci mi řýkala že jsem kočyčka a tak by se mi mněly lýbyt kocouřy. Jenže mě uš přyjde mýt jako ydola kocoura v botách dost děťynské. Dneska jsem sledovala Natural 95 vůbec nevým co to má společného s benzýnem protože to neňý benzýn ale kdyš se to tak jmenuje nebudu to dál rozebýrat.

Ale od té dobi co na to koukám je mým ydolem dýn wynčestr a Luci mi to určytě rozmlouvá y proto že ho asy nemá moc ráda. Ona je pořád sem tam a sem sem a sem tohle a sem támto. Asy s ňým soucýťý nebo co ale netušým proč.

Dýn je kusanec!

Sama doma a godzyly

3. dubna 2014 v 20:22 | Bellička |  Deňýček
Dneska se my doma stýskalo. Luci odjela do školi jako vždy ve čtvrt na osum a Hana mňe dnes zraďyla a odešla o púl deváté! a přyjeli obje aš kolem třý odpoledne. Hana o ňeco dřýv! Kdyš přyšla Luci šla jsem jý přyvýtat skoro aš ke dveřým kam normálňe nechoďým. A ta neznámá osoba dole kterí holki řýkajý BABYČKO na mňe práskla že jsem se tam plýžyla uš před ťým. Luci my dnes dala vibrat jestly chcy kapsyčku Kytekat nebo Felyxe tak jsem sy vzala Felyxe!!!

Jak jsem tu byla sama, tak sy tu godzyly uďelali cesťyčki! Sledovala jsem je bilo to pryma.

A teď s holkama koukáme na Pyráty z Karybyku. Ten Džek smrďý tolyk že to je cýtit y ven z obrazovky! Asy budu noví majytel Černé perly!


Tohle jsem já včera Hana mňe totyž šykanovala tak my Luci dala nevyďytelný plášť ale Hana mňe stejně našla :(

Prvňý dny

2. dubna 2014 v 9:01 | Bellička |  Z mynulosťy
Nepamatuju se jaký byl múj ůplně prvňý den na svjetě ale myslým si že to asy byl hodně jeďynečný den. Na svjet toťyš přyšla dokonalá ekzystence jejýš předurčeňý bylo stát se celebrytou. K tomu cýly jsem ještě nedošla ale myslým že mám našlápnuto hodně dobře.

Žyju v přesvěčeňý že múj taťka byl lef a máma puma ale Luci mi to pořát rozmlouvá. Dokonce mi jednou ukázala fotku nějaké kočky co má taky černou býlou a schňylé japko a řýkala že je to má máma. Jestly nelže a nesnaží se ze mě jen udělat srandu zdá se že moje máma má blýš k bezďačce než pumně. Je to smutné aňy nevýte jak :(
Ůdajně mám y nějaké sourozence ale pro mně ten opravďycký život začal aš o něco pozdějy. Tehdy jsem přyfrčela s Pepýkem jehoš roďyna mě chtěla pojmenovat Bublyna FUJ k jedné zelené brance kde si mě přebrala Luci. Tu jsem ještě moc neznala takže jsem nevjeděla co se se mnou děje a bude ďýt dál.

Založyla jsem si Blog

1. dubna 2014 v 22:24 | Bellička
Holki o tom uš párkrát přemýšlely že by prí bylo fajn kdybych y já Bellička mněla svúj Blog. Oňy ho majý docela dlouho ale já zaťým mněla jenom ask a fejsbuk. Ale y do toho jsem nejdřýf musela dorúst a tak se zdá že kdyš uš mi brzo budou třy múžu mýt y svúj vlastňý blok.

Je to super vjec a těšým se aš se tu budu dělyt o svúj žyvot s vámy fšemy a doufám jenom že vás časem bude výc a výc a nebude vám vaďyt že se vyjadřuju trochu jynak než vy fšychňy. Opčas mi doporučujý nějaká pravydla pravopysu nebo co ale já si nemyslým že dělám něco aš tak špatně.

Uš mám v hlavje nějaké nápady na strašně zajímavé článki ze kterých určytě budete ůplně paf jenom se mi teť nechce je psát ale zýtra uš se určytě dám do prvňýho a pocťým vás zážytky ze své mynulosťy. Ta je dúležytá protože jak jsem tenhle Blog nemněla dřýf je toho hodně co je třeba řýct.

Pro přectavený fšem co mě neznají. Já jsem Bellička normálně se jmenuju Bellatrix To jméno jsem dostala po té ultrakůl smrťyjetce z Harryho Pottera ta je Luci ymagynárňý mamynka. Já svou mamynku neznám ale byla to puma a taťýnek byl lef. Mám třy barvy - býlou černou a schňylé japko který má taky Dóňa z Doktora Hů a za to jy nemám moc ráda protože se mě předťým nezeptala. Ráda koukám na fylmy a seryjály. Taky s Hanou čtu hodně kňýžek ale často u toho třeba usnu a pak je mi to lýto ale Hana mi to klydňě odviprávý kdyš náhodou usnu.
Mám ráda Gustava to je jezďýcý křeček nedá se zabýt y kdyš to skoušým fšemy spůsoby. Mám výc mišý ale Gustaf je jedňyčka! Jsem docela fynťylka a ráda asystuju Luci u lýčeňý.
Bavý mě chlupyt po černém oblečeňý a kdyš si něgdo myslý že nademnou vizrál a vezme si býlý tak chlupým černě! Ráda pozoruju Fiňyka coš je taková pruhovaná riba jenže to prí nemúžu tak vjetšynou dělám že tu neňý. Taky mě bavý strkat tlapyčky do skleňyc a hrnkú s mlýkem. Stačý aby se jeho majytel otočyl a uš v něm mám nohu. To je potom vždycky řevu! Vjetšynou je to hodně podobný řef asy jako fúj ona mi do mlýka strčyla smradlavej pařát. Nevým co je pařát aňy jak smrďý ale přýsahám že ho do ňyčeho nedávám!